Jak se oblékat po 40, 50, 60.....?

09.01.2022

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď! :-) Oblékejte se tak, aby jste se cítila skvěle! Věk opravdu nehraje roli! Zaměřte se na své přednosti a hlavně buďte věrné svému stylu! 

každá z těchto žen je úplně jiná! Každá má úplně jiný styl, typ postavy a jsou rozdílného věku...žádné z nich už není 20 ani 30...Mají jedno však společné: VLASTNÍ OSOBITÝ STYL!

Oblékejte se tak, aby Váš outfit vyjadřoval Vaši osobnost! Vytvořte si svůj "vlastní podpis", takové poznávací znamení. :-)

Pokud máte ráda roztrhané džíny a k nim sako, tak je hrdě noste! Pokud se v něčem cítíte skvěle, vyzařuje to z Vás i zvenčí :-).

Ale přeci jen pro Vás mám pár rad....

1. Kupujte si jen ty kousky, které se Vám opravdu líbí a ne jen pokud jsou ve slevě! Jestliže by jste si daný kousek, za plnou cenu nikdy nekoupila, tak si jej nepořizujte ani ve slevě

Není to ten pravý pro Vás! 

2. Nedávejte na rady kamarádek...Nakupujte dle svého rozumu :-).

3. Kupujte si kvalitní zboží! Raději investujte do 1 kvalitní kabelky, než do 5 z umělých materiálů, které vydrží sotva pár sezón. To stejné platí u oblečení. 

4. Najděte si ženu ( klidně z řad slavných osobností) která má stejný typ postavy jako vy a jejíž styl se Vám líbí a inspirujte se. Vyplatí se, nechat si i některé základní kousky ušít na míru! 


Pokud si přeci jen nejste jistá tím, co nosit a co Vám bude slušet, ráda Vám s tím pomohu :-)...