Pochvala vždy potěší

Slečna Lucka je úžasná a to nejen jako módní poradce, ale i jako člověk, velmi jsme si sedly :-)! Zjistila jsem, že se celý život oblékám úplně špatně a to byl důvod, proč jsem se v ničem vlastně necítila! Máme za sebou sérii nákupů a já jsem nadšená...Poprvé v životě mám ze sebe dobrý pocit! A moc jí za to děkuji :-).

Lucie Prokešová


Lucku jsem poznala jako neuvěřitelně kreativní a energickou osobnost,
která se do vás umí vcítit, a rozpoznat pro vás v módě možnosti, o
kterých vy sami ještě ani netušíte, nenapadly by vás nebo si na ně zatím
netroufáte. Doba "před Luckou" byla o tom, že jsem si nahodile kupovala,
co se mi zrovna líbilo, a jevilo se mi, že mi to sluší. Bohužel jsem pak
doma velmi často zjistila, že novou věcičku nemám s čím zkombinovat, a
zůstávala mi ležet ve skříni. Když jsem pak skříň otevřela, jen jsem
opakovaně zjistila, že už zase nemám, co na sebe! A nové kolečko po
nákupech - s podobným výsledkem...
Lucka mi ukázala zcela nový úhel pohledu na moji osobnost a osvobození
se z diktátu módních trendů. Naučila mě více znát sebe samu a vědět, co
je pro mě, a co je jen chvilkový záchvat okouzlení, ale za koupi mi to
nestojí, protože daný kousek je prostě pro jiný typ ženy, než jsem já.
Nyní si díky Lucce dokážu lépe vybírat to, co podtrhne, podpoří mou
osobnost a individuální krásu. V takovém oblečení jsem šťastnější ,
spokojenější, prožívám vyšší míru sebelásky a radosti ze života, což má
samozřejmě nádherný dopad na moje okolí.
Lucka změnila můj styl nakupování a výběru, co na sebe. Nyní jsem v
tomto směru svobodnější, vědomější a více si to vše kolem módy užívám!
Díky Luci, že jsi, že umíš, a že pracuješ se srdcem na dlani pro druhé :)

Martina konečná


Lucčiny služby jsem si moc užila a byly pro mě velkým přínosem. Společně jsme vytřídily šatník a vyházely kostlivce. Lucka si podle mých věcí hned udělala obrázek, co nosím a probraly jsme, co bych potřebovala doplnit. na nákupy jsem se samozřejmě těšila nejvíc :-). Poprvé jsem nešla na slepo a netápala. Lucka mě vedla téměř na jistotu. Zásadní zjištění pro mě také bylo, že není materiál jako materiál, i když se na první pohled zdá stejný. Obchody jsme prošly za třetinu doby, než kdybych chodila sama a světe div se, sehnaly jsme vše!! Super také bylo, že každý kousek se dal kombinovat s tím, co už jsem doma měla. nemusím teď ráno zoufale koukat do skříně s tím, že nemám co na sebe. Za to jí moc děkuju!

Gita Hrabovská


Slečna Lucie je skvělá!

dříve jsem oblékání moc neřešil. Oblečení mi většinou vybírala partnerka a občas jsem si sám něco koupil, ale nebylo to ono. Po nákupech s Luciií se cítím jako proměněný a kamkoliv přijdu, tak mě všichni chválí, jak mi to sekne! Ten pocit je skvělý. 

Petr Hamrschmid


Dobrý den, jmenuji se Pavel a služby slečny Lucie Galkové využívám s velikou radostí opakovaně a doslova se dá říci, že jakožto člověk ( chlap) který celkem nerad chodí nakupovat se na naše společné nákupy vždy těším. A to hned z několika důvodů. Kdo alespoň jednou zkusí, věřím, že mě dá za pravdu. Slečna Lucie je ve svém oboru mnou brána jako profesionál. S každou prací je lepší se obrátit na profíka a to platí dozajista i u nákupu a rad ohledně oblečení. Nejsem člověk bez vlastního názoru, ba naopak, moc dobře vím, co se mě líbí, co ne a co bych rád...a pak jsem potkal Lucii...Rychle zjistila kdo jsem, co mam rád a co ne a s lehkostí a intuici nabídla svůj pohled jak oživit můj šatník. U nákupů je již pro mě téměř nepostradatelná, znalost materiálu kterou nemám+ povědomí o módě a vkusu je jí vlastní tak to je pak nákup ne ubíjející, nýbrž zábava. Rychlost nákupu se také zrychluje, jelikož vám je zároveň asistentkou při zkoušení velikosti atp. Nejednou se stalo, že vybrala "kousek" který bych si při pohledu na vystavený kus ani nešel zkoušet a o to větší překvapení jak jsem s nim byl po oblečení spokojený až nadšený. Jeden by si řekl, že na nákupech nic zásadního není, ale to je omyl jako hrom. Ne nadarmo se říká "šaty dělají člověka" . V dobách "před nákupy s Lucii" jsem vždy chodil oblečený vkusně, slušně a nemálo kdy jsem byl za šatník a vkus oceněn. Jenže "PO nákupech s Lucii" téměř kamkoli se vrtnu sklízím ocenění za skvěle sladěný outfit, materiály, doplňky a přátelé, ruku na srdce, sám bych toho nedosáhl ani omylem. Tak kdo přemýšlíte zda má nebo nemá smysl využít služby slečny Lucie a jít s ní nakupovat, já za sebe vřele doporučuji určitě jděte, stojí to za to. Já za sebe můžu napsat, že v "novem ohozu" se vždy cítím doslova skvěle a jako přidaná hodnota , že se líbím Už teď se těším na další nákupy až bude třeba. Mějte se skvěle, ciťte se skvěle a buďte šik. Spokojený zákazník Pavel.

Pavel Soukal 

Organizaci šatníku jsem dostala od manžela k narozeninám a musím říct, že to byl jeho nejlepší nápad.

Mám teď oblečení na každou příležitost a nemusím stále běhat po obchodech a shánět co mi chybí. Mám o starost míň :-)

Olivie Pazderová


Před a po nákupech 

Jana má ráda ležérní styl, kvalitní materiály a minimalismus. Její oblíbenou béžovou jsem doplnila o výraznější prvky, outfit tak získal požadovaný šmrnc, pozvedl Janiny přednosti a potlačil nedostatky.

Klienty vždy oblékám tak, aby se cítili ve své kůži a co nejvíce přirozeně. Nemusíte se obávat, že bych Vás oblékala do věcí, které se Vám nelíbí :-). 

Radek má rád ležérní, pohodlnou a jednoduchou módu, nemá rád výstřelky. Preferuje praktičnost a funkčnost. Proto jsme šatník obohatili o základní kousky, které jsou snadno kombinovatelné a jen jsme přidali trochu barev. Také zjistil, že má mnohem menší velikost, než jakou si byl zvyklý kupovat :-). 

Klienti Radek a Jana

Pomohla jsem jim vytřídit šatník a doplnit kousky, které jejich každodenní outfity trochu osvěží. 
Oba se cítí velmi dobře a sklízejí komplimenty od okolí :-). 


Svatební styling

Svatba v horách...Jednoduchá, minimalistická, pohodová. Styling jsem tvořila tak, aby jsme se cítili pohodlně a barvy ladily s nádhernou přírodou kolem....

Toužíte také po změně, nebo stylingu na speciální příležitost?