Pokud se o mě chceš dozvědět více....


Třeba, jak jsem se k této práci dostala?

Nebudu lhát, cesta to byla dlouhá a náročná, ale které začátky nejsou že!? :-) 
Už pár let po ukončení školy (studovala jsem na kosmetičku) jsem věděla, že chci pomáhat lidem, aby se cítili lépe. 

Přišla jsem na to, že mám cit pro vnímání módy, vždycky jsem věděla, co vypadá dobře a co ne. Odmalička jsem kreativní, mám ráda hezké věci, hudbu, obrazy....

Tak byl můj směr naprosto jasný! 

Začala jsem tedy pracovat jako prodavačka v butiku, kde jsem se naučila jak funguje prodej a co všechno tato práce obnáší a že vůbec není tak snadná, jak se může zdát.....O tom si můžeme popovídat jindy, na mém instagramu třeba :-) 

Později jsem se zapsala do ŠKOLY STYLU, začala spolupracovat s jinými stylisty a sbírala zkušenosti v různých módních odvětvích.... 
Vytvářela jsem styling pro komerční focení, navrhla několik vlastních modelů, oblékala na módní přehlídce... 

To vše mě přivedlo až sem! A jsem tu proto, abych Ti předala vše, co jsem se za ty roky naučila :-). 


A jak dělám svoji práci? Nejlépe jak umím! Jelikož jsem milovník přírody a zvířat, tak poradenství při nákupu kožešin ode mě určitě nečekej. 

Mám ráda kvalitní a nadčasové kousky, které se vyrábí šetrně. Pečlivě studuji každý materiál a střih a zajímám se o původ daného kousku. 

Nenakupuji v obchodech s rychlou módou....Nemám ráda řetězce, jelikož kvalitu zde většinou najdeš jen stěží... Naopak mám moc ráda outlety, second handy a malé butiky, online obchody s Českou módou, kde si oblečení sami šijí, nebo jej nakupují přímo od výrobce. Vím pak odkud zboží pochází a za jakých podmínek bylo vyrobeno.