Pohodlně se posaďte a užijte si hezké čtení.

Budu se vdáááávat, já budu nevěsta!! :-) Úplně vidím Monicu ( Jedna z postav ze seriálu Přátelé, kdyby náhodou někdo nevěděl ). Jak stojí na balkóně a křičí. Já sice na balkóně nebyla, ale křičela jsem z vrcholku Lysé hory, kde jsem byla požádána :-).

Plánování svatby je dost náročné, vybrat místo, výzdobu, oslovit matriku, zajistit termíny, fotografa.....Je toho opravdu hodně. Já Vám usnadním alespoň jednu část... Výběr šatů a doplňků pro nevěstu, ženicha i svatebčany...Věřte mi, že nebudete litovat :-).

Víte jak se říká, že kovářova kobyla chodí bosa!?
Musím říct, že to platí na 100%. Ne že bych stála před šatníkem a nevěděla co na sebe, vytvořila jsem si funkční šatník pro všechny příležitosti.
Žádná událost mě nepřekvapí, vždy mám co na sebe, ale v čem je háček!?

100x probírané téma. Funkční šatník. Efektivní šatník. Kapsulový šatník...

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď! :-) Oblékejte se tak, aby jste se cítila skvěle! Věk opravdu nehraje roli! Zaměřte se na své přednosti a hlavně buďte věrné svému stylu!

Tento článek nepatří mezi ty nejveselejší, ale často se s touto otázkou setkávám....Tak jsem se rozhodla jej na toto téma napsat.

Rad, jak si vytvořit funkční šatník jste už nejspíše četli celou řadu :-). Já jsem si pro Vás připravila ukázku toho, jak takový šatník vypadá, jak můžete jednotlivé kusy kombinovat a jak postupovat při třídění krok za krokem!

Dnes bych se ráda zaměřila na klasické chyby, které muži dělají v oblékání!

Nespoléhejte se pouze na rady prodavačů v obchodech...Mnozí z nich bývají velmi zkušení, ale ne všichni se orientují na aktuálním trhu a módní pravidla se přeci jen mění....