Pohodlně se posaď a užij si hezké čtení.

CHÁPU, ŽE MŮŽE BÝT TĚŽKÉ, NAJÍT SVŮJ VLASTNÍ STYL A DRŽET SE HO. UMÍM SI PŘEDSTAVIT, ŽE VE VAŠEM ŠATNÍKU JE OD KAŽDÉHO TROCHA A ZÁROVEŇ NIC A VLASTNĚ NEVÍTE, JAK Z TOHO NĚCO VYKOUZLIT :-).

A teď čtete pozorně! Je úplně jedno, jestli máte velikost XS nebo XXL... Opravdu každá žena může vypadat skvěle. Věřte mi, že konfekční postavu má velmi málo žen. Mnoha žen si myslí, že štíhlé ženy nemají problém s oblečením...Není to tak úplně pravda!

Na Mauriciu jsem objevila kvalitní látky, které zde můžete koupit za super ceny. Třeba len a kašmír....Mám ráda kvalitu a pohodlí. Tak jsem neodolala.

Na to, že jsem cestovali přes 20 hodin, jsme celkem fresh :-). Letěli jsme v 15:45 z Prahy 6 hodin do Dubaje, kde jsme přes 3 hodiny čekali a přestoupili na let na Mauricius, který trval dalších 6 hodin ufff. Bylo to náročné, ale moc jsme se těšili.

Tak už je ze mě vdaná paní :-). Celý svatební den jsme si moc užili, i když byl snad tím nejkratším v celém životě. Uteklo to tak rychle...A teď bych Vám ráda ukázala outfity, které jsem na svatbu vybrala.

Plánování svatby je dost náročné, vybrat místo, výzdobu, oslovit matriku, zajistit termíny, fotografa.....Je toho opravdu hodně. Já Vám usnadním alespoň jednu část... Výběr šatů a doplňků pro nevěstu, ženicha i svatebčany...Věřte mi, že nebudete litovat :-).

Víte jak se říká, že kovářova kobyla chodí bosa!?
Musím říct, že to platí na 100%. Ne že bych stála před šatníkem a nevěděla co na sebe, vytvořila jsem si funkční šatník pro všechny příležitosti.
Žádná událost mě nepřekvapí, vždy mám co na sebe, ale v čem je háček!?

100x probírané téma. Funkční šatník. Efektivní šatník. Kapsulový šatník...

Na tuto otázku je jednoduchá odpověď! :-) Oblékejte se tak, aby jste se cítila skvěle! Věk opravdu nehraje roli! Zaměřte se na své přednosti a hlavně buďte věrné svému stylu!

Tento článek nepatří mezi ty nejveselejší, ale často se s touto otázkou setkávám....Tak jsem se rozhodla jej na toto téma napsat.