Svatební styling

06.09.2022

Plánování svatby je dost náročné, vybrat místo, výzdobu, oslovit matriku, zajistit termíny, fotografa.....Je toho opravdu hodně. Já Vám usnadním alespoň jednu část... Výběr šatů a doplňků pro nevěstu, ženicha i svatebčany...Věřte mi, že nebudete litovat :-).

Styling na tuto svatbu jsem měla vymyšlený relativně rychle. Nevěsta už měla šaty a květiny vybrané a já měla za úkol doladit detaily. Chtěla jsem vše hezky propojit, aby svatební fotografie vypadaly co nejlépe, přirozeně a aby se ženich i svědek cítili pohodlně :-). 

Nevěsta si pro ženicha původně plánovala oblek, nebo alespoň sako, ale jelikož se svatba konala v horách, přesvědčila jsem je, že lněná košile a vesta budou ta správná volba. Navíc tak měl ženich mnohem větší komfort :-). 

Svatba se konala na vyhlídce v horách v Českém Švýcarsku a čekal nás výstup po kamenitém a písčitém terénu, outfity tedy musely být nejen slušivé, ale i praktické a to se mi naštěstí povedlo. 

Košile jsem vybrala lněné, kdy nevadilo, že se při výstupu pomačkají, kalhoty z bavlny, aby byly příjemné a elastické, doplňky v hnědé kůži, která se perfektně hodí k modré, zelené a béžové. Místo saka jsem ženicha oblékla do vesty, která je méně formální a rozhodně pohodlnější. 

Nevěsta měla páskové sandály a ženich kožené polobotky, ale bylo velké horko a všude spousta písku, tak se nakonec rozhodli být bosí a myslím, že to vypadalo senzačně :-). 

Všechny tyto nádherné fotografie jsou dílem skvělé fotografky Denisy Havlínové https://www.denisahavlinova.com/ . Nejen že zachytila krásné momenty z celého dne, ale také nám pomáhala se vším, co jsme potřebovali. A mohu říct jedno, až budu chtít zachytit krásné momenty ze svého života....Vím už na koho se s jistotou obrátím!