Jak vypadat sexy s nekonfekční postavou?

10.09.2023

A teď čtete pozorně! Je úplně jedno, jestli máte velikost XS nebo XXL... Opravdu každá žena může vypadat skvěle. Věřte mi, že konfekční postavu má velmi málo žen. Mnoha žen si myslí, že štíhlé ženy nemají problém s oblečením...Není to tak úplně pravda!

V běžných obchodních řetězcích se totiž modely šijí na konfekční postavy, které mají jen určité míry a poměry!!! 

Daný kus oděvu, třeba tričko se šije dle 1 určité předlohy v 1 velikosti, ale už se zde neřeší, že může mít žena jinak tvarovaná ramena, velikost prsou, delší nebo kratší trup.... ROZUMÍME SI? A modelky, které oblečení předvádí, nebo to, co vidíte na fotkách a v časopisech, se špendlí a upravuje tak, aby daný kousek aspoň na pohled hezky seděl! 

Takže i žena, která má velikost XS může mít široká nebo naopak moc úzká ramena a nemůže na sebe najít třeba padnoucí košili....


NEJDŮLEŽITĚJŠÍM KROKEM JE UDĚLAT SI POŘÁDEK VE SKŘÍNI!!  A to za pomoci základních kousků v šatníku. Základy šatníku

V základech šatníku si můžete stáhnout PDF kde najdete seznam základních kousků, které sluší NAPROSTO VŠEM TYPŮM POSTAV!! A tyto kousky opravdu doporučuji s případnou obměnou, do šatníku zařadit! (Např. Bílá volná košile jde nahradit košilí v jiné neutrální barvě). A věřte mi, že se velmi vyplatí, si takové kousky nechat i ušít u švadleny! S výběrem střihu, kombinací materiálů i vzorů, vám mohu pomoci a švadlena pak jen vytvoří kousek, který vám padne jak ulitý!  

NAJÍT SI VLASTNÍ STYL, S TÍM VÁM POMOHU V ČLÁNKU KTERÝ NAJDETE ZDE JAKÝ JE TVŮJ STYL?